Foto
  • 18.4.2024
  • Lucie Kronesová
  • František Bulava

Přebor resortu obrany ve stolním tenise se odehrál ve dnech 3. a 4. dubna 2024 v Praze. Ruzyňská hala byla svědkem sportovního snažení čtyřiceti mužů a dvou žen. Z deseti osob reprezentujících spojaře vzešel i celkový vítěz turnaje, nadrotmistr V. H.

Přeboru se zúčastnili jak vojáci z povolání, tak občanští zaměstnanci resortu. Během dvoudenního klání se hrály dvouhry i čtyřhry, v nichž každý toužil dosáhnout co nejlepšího výsledku. Účastníci byli pro dvouhru rozděleni do kategorií muži a ženy, muži pak ještě do 40 a nad 40 let věku. V mladší z mužských kategorií se utkalo celkem třináct soutěžících, ve starší kategorii soupeřilo více než dvojnásobné množství sportovců. Ve čtyřhrách změřilo své síly celkem sedmnáct dvojic.

Po vítězném V. H. se ze spojařů ve dvouhře nejlépe dařilo rotmistrovi Z. S. a kapitánovi P. H. Oba si se svými pálkami vybojovali krásné páté místo, každý však v jiné kategorii. Čtyřhra se nejvíce povedla spojařské dvojici ve složení nadporučík L. V. a občanský zaměstnanec M. V. Společnými silami získali skvělé čtvrté místo z celkových sedmnácti.

Všem zúčastněným blahopřejeme k dosaženým výkonům, děkujeme za vynikající reprezentaci a přejeme spoustu dalších sportovních i osobních úspěchů.